Skip to content

(5 ay) 21 Mayıs 2017 Tarihinde yazılmıştır. | 233 views

Galaxy Note (8)-(7)-(6)

by Linas

Galaxy S8 ve S8+’ın çıkmasıyla birlikte Samsung’ta dikkatler Galaxy Note (8)-(7)-(6)’e çevrilmiş durumda. Güney Koreli teknoloji devinin yeni phableti için hazırlıklar sürerken telefon hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Son olarak da telefonun arka kamerası hakkında yeni detaylar ortaya çıktı.

Bildiğiniz gibi Galaxy Note (8)-(7)-(6)’de çift kamera teknolojisi olacak. Yeni gelen bilgilere göre ise bu çift kameranın biri 13 megapiksel, diğeri ise 12 megapiksel lense sahip olacak. Ayrıca bu lensteki telefoto özelliği ile 3x zoom yapılabileceği söyleniyor. Gelen bir diğer önemli bilgi ise bu çift kamera teknolojisi sayesinde obje ile arka planın belirgin şekilde birbirinden ayrılabileceği. Eğer bu iddia doğru çıkarsa Note (8)-(7)-(6) ile iPhone 7 Plus’taki gibi portre fotoğraflar çekmek mümkün olacak.

Note (8)-(7)-(6)’in bu yılın son aylarında çıkması bekleniyor. Telefonun çıkışı yaklaştıkça kameranın özellikleri hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır.


ENG : With the Galaxy S8 and S8 + together, Samsung has been carefully translated into the Galaxy Note (8)-(7)-(6). South Korean Korean, Korean, Korean, Korean, Korean, Korean, Korean, Korean, Korean. New details about the rear camera appeared.

As you know, Galaxy Note 8 will be dual camera technology. 13 megapixels, the other is a pair of 12 megapixel camera. It is also said that this limo telephoto feature can be zoomed in 3 times. Another important piece of information coming from this dual camera technology is that the object and the background can be distinguished by two distinct. If this claim is true, it will be possible to take portraits like Note (8)-(7)-(6) with iPhone 7 Plus.

Note (8)-(7)-(6) is expected to be released in the months of this year’s son. As the phone comes closer, more details about the features of the camera will emerge.

Related Posts

Leave a comment

Note: HTML is allowed. Your email address will never be published.

Subscribe to comments

required
required